• tr
  • en
  • ru
T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
ANTALYA KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
M.Kemal Atatürk

Hastane Olarak Hep Yanınızdayız

HASTANE OLARAK HEP YANINIZDAYIZ
 
Sağlık hizmeti ayağınıza geliyor.Evde Sağlık Hizmet birimimiz uzman ekibimizle birlikte evde tedavilerine devam etmektedir.
Hastane Yöneticimiz Dr. Tevfik Yazan ve Başhekim Yardımcımız Dr. Oya Malbora Karadağ evde bakım hizmetinden faydalanan hastalarımızı yerinde ziyaret etti. Dr. Tevfik Yazan hastaları tek tek dinleyerek acılarını bir nebzede olsa hafifletmeye çalıştı.Başhekimimiz Dr. Tevfik Yazan; "her hastamıza değer veriyoruz. Onların sağlığı bizim için çok önemli.
Sağlık Müdürlüğümüzün bize verdiği yetki bünyesinde hastalarımız için elimizden geleni yapmaktayız. Bugün sağlık sorunları nedeniyle hastanemize gelemeyen hastalarımızı yerinde ziyaret ederek onların sorunlarını ve şikayetlerini dinlemek istedik. Ailesine ve kendilerine morel vermek istedik."dedi. Dr. Malbora Karadağ ise hastane olarak hedeflerinin hastalara en iyi hizmeti sunabilmek olduğunu söyledi. Başhekim Yardımcımız Dr. Oya Malbora Karadağ her hastanın rutinlerini kontrol ederek onların sıkıntılarını dinledi. Dr. Malbora Karadağ evde bakım hastalarının sadece tıbbi müdahaleye değil ilgi ve sevgiyede ihtiyaçlarının olduğunu söyleyerek, bizler Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi olarak elimizden geleni yapmaktayız dedi.
 
14-03-2017
31

Yararlı Linkler